Pożyczki podzastaw

Masz nieruchomość?

Masz kredyt!

Pożyczki pod zastaw AUTA

Masz sprawny samochód i brakuje Ci gotówki? Skontaktuj się z nami i poznaj naszą propozycję pożyczki pod zastaw samochodu! Pożyczka pod zastaw auta to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą szybko uwolnić zainwestowane w samochód pieniądze. Decyzję wydajemy już w kilka minut bez względu na markę i wiek auta. Możesz uzyskać pożyczkę nawet w wysokości 60% jego wartości rynkowej. W przeciwieństwie do banków nie stosujemy trików, które mają na celu zaniżenie wartości samochodu, dzięki czemu uczciwie wyliczamy kwotę, jaką możesz otrzymać. Ofertę przygotowujemy bez zobowiązań. Mówimy ile i na jak długo możesz pożyczyć, ale pamiętaj, że każdą umowę możesz przedłużyć.

Być może pamiętasz, jak długa jest lista wymagań, jakie mają w stosunku do Ciebie banki, kiedy chcesz pożyczyć trochę gotówki: 26 lat życia, 30 lat pozytywnie spłacanych kredytów na olbrzymie kwoty, jednocześnie musisz być właścicielem paru willi nad morzem, zarabiać parę tysięcy i wtedy może dostaniesz parę patyków. Nas nie interesuje Twoja historia kredytowa ani to, ile masz lat. Chcemy tylko wiedzieć, jakie auto chcesz wykorzystać jako zabezpieczenie. Jeśli jesteś jego właścicielem, a samochód jest sprawny, ma wbite ważne badania i opłacona polisę, nie jest obciążony kredytem ani zajęciem komorniczym, nie figuruje w rejestrach policyjnych, to o nic więcej nie będziemy pytali. Podejrzymy stan auta, wycenimy je i stworzymy indywidualna ofertę, a wszystko to zrobimy szybciej, niż zdążysz dojść do jakiegokolwiek banku.

Pamiętaj, że pożyczki pod zastaw są zawsze bardziej opłacalne niż zwyczajna chwilówka: jeśli chcesz kasę pod zastaw auta, to od razu masz większą zdolność kredytową. Co więcej, koszt takiej pożyczki też spada, bo pożyczający niewiele ryzykuje. Za pożyczkę pod zastaw auta płacisz miesięcznie tylko od 5 do 10%, a nie 80-120%, jak w przypadku zwykłych chwilówek!

Pożyczka pod zastaw auta działa jak lombard – kontaktujesz się z nami, mówisz co masz do zastawienia, dokonujemy błyskawicznej wyceny i dostajesz gotówkę na konto. Nie sprawdzamy Cię w BIK ani innych biurach. Jedyny dowód, jaki potrzebujemy od Ciebie, to dowód osobisty – potrzebujemy go tylko do wypełnienia umowy i sprawdzenia, czy jesteś właścicielem zastawianego pojazdu. Nie da się bardziej uprościć procedury. Przynieś nam komplet dokumentów auta i wyjdziesz od nas bogatszy nawet o 60% jego wartości rynkowej! Działamy na rynku od lat, zatrudniamy najlepszych ekspertów i możesz być pewien, że kiedy potrzebujesz pieniędzy, zawsze Ci pomożemy!


copyrights © 2013 by Star Marketing