Pożyczki podzastaw

Masz nieruchomość?

Masz kredyt!

Pożyczki pod zastaw QUADA

Potrzebujesz szubko gotówki na nieprzewidziane wydatki? Bezskutecznie starasz się o kredyt w banku? Nie masz historii kredytowej albo brakuje Ci czasu na załatwienie wszystkich formalności? Masz w garażu quada, na którym i tak nie jeździsz? Masz quada, masz pożyczkę pod zastaw!

Jako jedni z nielicznych oferujemy pożyczki pod zastaw motocykli czterokołowych, czyli quadów. Warunki pożyczki ustalamy indywidualnie, ponieważ zarówno kwota, jak i możliwe okresy spłaty są zależne od wartości rynkowe pojazdu. Nie stosujemy praktyk prowadzących do zaniżania wartości pojazdu, wyceniamy go rzetelnie na podstawie analizy rynku, a nie sztywnych tabel jak w bankach. Skontaktuj się z nami, a nasz doradca poinformuje Cię, na jakie warunki możesz liczyć.

Aby uzyskać pożyczkę pod zastaw quada nie musisz mieć żadnej historii kredytowej, a jeśli masz negatywną, to i tak nie jest to przeszkodą. Wciąż możesz uzyskać pożyczkę pod zastaw quada w kwocie nawet do 60% wartości pojazdu. Zauważ, że w innych firmach nawet pod zastaw samochodu możesz liczyć najwyżej na 30% - u nas więcej dostaniesz, jeśli zastawisz quada w dobrym stanie!

Pożyczki pod zastaw quada są banalnie proste. Przygotuj tylko dowód osobisty, a jeśli quad jest zarejestrowany, to również dowód rejestracyjny oraz aktualna polisę OC. Uwaga – zarejestrowanie nie jest koniecznym warunkiem, ponieważ nie masz obowiązku rejestracji quada używanego poza drogami publicznymi. Jeśli jednak pojazd jest zarejestrowany, wymagamy kompletu dokumentów. Wyceny dokonujemy na podstawie przesłanych do nas zdjęć albo oględzin dokonanych przez naszego rzeczoznawcę.

Całkowite koszty pożyczki w skali miesiąca to tylko 5-10%, kilkadziesiąt razy mniej w stosunku do typowej chwilówki. Kredyty bankowe mają czasem po 3% miesięcznie, więc zobacz – wcale nie jest to drogie. Jeśli masz quada, który spełnia nasze kryteria, w ciągu kwadransa możesz dostać pieniądze i nie musisz więcej czekać, aż bank łaskawie zweryfikuje Twoją historię kredytową albo przygotuje propozycję na kwotę dwa razy niższa, niż Twoje oczekiwania. Zastaw quada, a my udzielimy Ci pożyczki na jasnych i zrozumiałych zasadach – bez gwiazdek i drobnego druku.

Pamiętaj – zabezpieczenie rzeczowe zwiększa Twoją zdolność kredytową, więc zastawiając quada możesz zyskać więcej, niż Ci się wydaje. Nasi eksperci czekają na Twoją wiadomość – każdą sprawę rozważamy indywidualnie, dzięki czemu nasze pożyczki mają bardzo wysoką przyznawalność, a nasi klienci są zadowoleni z rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb.

copyrights © 2013 by Star Marketing