Pożyczki podzastaw

Masz nieruchomość?

Masz kredyt!

Pożyczki pod zastaw yachtu

Pożyczka pod zastaw nie jest w Polsce niczym nowym, ale do tej pory najczęściej za tego rodzaju finansowanie odpowiadały lombardy, a udzielane pożyczki nie były szczególnie wysokie. Do lombardy nie można było jednak oddać na przykład jachtu. A dlaczego warto to rozważyć?

Jacht jako dobro luksusowe ma podwójną moc zabezpieczenia. Przede wszystkim jest sam w sobie mieniem wartościowym, co automatycznie zwiększa zdolność kredytową, a po drugie jest dowodem na to, że jego właściciel dysponuje sporą gotówką, więc dla pożyczkodawcy to wyraźny znak, że ryzyko związane z pożyczaniem pieniędzy jest ograniczone. Pożyczki pod zastaw jachtu udzielane są na różny okres i za różną cenę – wszystko zależy od wartości zabezpieczenia. Pamiętaj jednak, że stosując zabezpieczenie rzeczowe, takie jak jacht, choćby na zasadzie przewłaszczenia na zabezpieczenie, zdecydowanie zwiększasz swoją zdolność kredytową. Zabezpieczenie pożyczki jachtem daje Ci swobodę zarządzania uzyskanymi pieniędzmi, a pożyczkę możesz spłacić na warunkach, które wspólnie z Tobą ustalimy w taki sposób, żebyś również Ty był usatysfakcjonowanych.

Pożyczka pod zastaw jachtu jest niczym lombard – wysoka przystawalność, stosunkowo duża wysokość pożyczki (od 30 do 60% wartości mienia), błyskawiczne decyzja i relatywnie prosta procedura. Teraz nie musisz już czekać na wielu bankowych rzeczoznawców, a dodatkowo nie musisz martwić się wynikami analizy historii kredytowej w BIK, BIG, Erif i innych rejestrach – pożyczka pod zastaw jest dla Ciebie najszybszą i najbardziej komfortową formą uwolnienia środków zamrożonych w jachcie.

Jak uzyskać pożyczkę pod zastaw jachtu?
Nic prostszego: skontaktuj się z nami i przygotuj dowód osobisty oraz dowód własności jachtu. Dodatkowo potrzebne będą dokumenty jednostki oraz zdjęcia. Jeśli nie możesz wykonać zdjęć, nasz rzeczoznawca skontaktuje się z Tobą, aby dokonać wyceny. Staramy się, aby cała procedura przebiegła szybko i sprawnie, dlatego nasz doradca wszystko wyjaśni Ci w czasie rozmowy telefonicznej. Z nim uzgodnisz także szczegółowe dane dotyczące udzielanej pożyczki.
Jedyny warunek, jaki musi spełniać przedmiot zastawu to brak wad prawny, co oznacza, że jacht nie może być leasingowany lub dalej spłacany w kredycie. Jeśli na jednostce nie ciążą żadne inne obciążenia, gratulujemy – za parę minut możesz mieć decyzję o wypłacie pożyczki pod zastaw. Od pozytywnej decyzji dzieli Cię tylko jeden telefon – całą resztą zajmiemy się my, więc nie będziesz musiał się absolutnie niczym martwić.

copyrights © 2013 by Star Marketing