Pożyczki podzastaw

Masz nieruchomość?

Masz kredyt!

Polityka prywatności

1. Klient korzystający z serwisu pożyczki pod zastaw pozostaje anonimowy pod warunkiem, że zdecyduje się na ujawnienie swojej tożsamości.
2. Informacje wysyłane na adres poczty e-mail właściciela serwisu lub za pomocą formularza serwisu pożyczek pod zastaw nie będą opublikowane na stronach tego serwisu.
3. Zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 1997r. Nr 133, poz. 883) serwis pożyczek pod zastaw nie przetwarza danych osobowych.
4. Serwis pożyczki pod zastaw nie udostępnia osobom trzecim żadnych informacji dotyczących użytkowników serwisu.
5. Informacje z formularza kontaktowego serwisu pożyczek pod zastaw są gromadzone i analizowane. Dotyczy to głónie danych o nazwach domen, z których łączą się użytkownicy serwisu, ilości odsłon stron, wizyt i mają na celu wyłącznie ulepszenie merytorycznej zawartości serwisu.
6. Nie ujawniamy ani adresów, ani nadawców poczty elektronicznej. Te, które znajdują się w naszej bazie danych posiadamy w związku z adresowaną do nas korespondencja i w związku z tym wykorzystujemy wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi lub gdy zostały zebrane za pomocą formularza kontaktowegow celach korespondencyjnych.
7. Aby zmienić lub usunąć swoje dane z naszej bazy, wystarczy zgłosić to przez formularz kontaktowy.

copyrights © 2013 by Star Marketing